Forum platformy nc+ :: forum HD

Wróć   Forum platformy nc+ :: forum HD > nc+ > Archiwum > Archiwum n > n sprzedaż

n sprzedaż Archiwum

Narzędzia wątku
Stary 2008-02-08, 10:28
Tristan
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Gajusz Zobacz post
------------------------------------------------
Zapewniam, że od ponad miesiąca próbuje sie telefonicznie skontaktować i spełza to na niczym. No może na gadce automatu.

Trochę mnie dziwi ten adres bo na UMOWIE mam zupełnie inny. Potem może sie okazać, ze to jednak nie ten adres i będę zmuszany do opłat za niewywiązywanie sie z czegoś tam.

NADTO piszecie coś takiego " zmiany w konfiguracji pakietów należy wykonywać telefonicznie przez Biuro Obsługi Klienta, Jakie biuro? Przecież już 1000 razy pisałem, że WY NIE ODBIERACIE TELEFONÓW.. !!
A więc pozostaje droga tylko pisemna, lub osobista. Ale jak bede zmuszony wybrać sie z Kalisza do Krakowa osobiście to dopiero poznacie co to znaczy niezadowolony klient...
Adres podany na umowie, to adres głównej siedziby firmy, Biuro Obsługi Anbonenta TNG n mieści się w Krakowie. Jeśli ma Pan problem z "poruszaniem się po telefonicznym menu", proszę wcisnąc 0 na klawiaturze telefonu, rozmowa będzie przekierowana od razu do konsultanta oczekującego na połączenie.
Stary 2008-02-08, 15:26
dulon184 jest offline
Zbanowany
dulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Gajusz!
Wpuść na forum bilingi . Może uwierzą!
Stary 2008-02-10, 12:56
Kam23 jest offline
junior
Kam23 is an unknown quantity at this point
Domyślnie adres do rezygnacji

Cytat:
napisał(a) Izolda Zobacz post
Telewizja Nowej Generacji N

ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

tel. 0 801 055 555

fax. (12) 291 55 50

Zmiany w konfiguracji pakietów należy wykonywać telefonicznie poprzez Biuro Obsługi Klienta.
Izolda co to za bzdura z tym adresem. Kogo obchodzi jakieś biuro obsługi klienta. Najważniejsza jest umowa i adres z umowy. Każdy prawnik Ci to powie. Wszelką korespondencję należy wysyłać na adres ITI z umowy. W moim przypadku to jest Warszawa ul. Wiertnicza 166 i tam wysłałem swoją rezygnację.
Podkreślam należy to zrobić listem poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru. Ta forma jest konieczna, gdyż w innym przypadku może sie okazać, że zwykły polecony idzie 20 dni i wpłynął po terminie lub w kolejnym miesiącu, co może skutkować przedłużeniem umowy.
Jeżeli "n" życzy sobie otrzymywać korespondencję na inny adres to proszę o aneks do umowy.
Stary 2008-02-10, 13:03
dulon184 jest offline
Zbanowany
dulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond reputedulon184 has a reputation beyond repute
Domyślnie

Dla jasnosci sprawy!!
Izoldo??
Więc jak to jest??
Czy racje ma Kam 23 ,czy ty?
Oczywiście w sprawie prawidlowego adresu.
Stary 2008-02-10, 13:15
Izold
Guest
Domyślnie

Cytat:
napisał(a) Kam23 Zobacz post
Izolda co to za bzdura z tym adresem. Kogo obchodzi jakieś biuro obsługi klienta. Najważniejsza jest umowa i adres z umowy. Każdy prawnik Ci to powie. Wszelką korespondencję należy wysyłać na adres ITI z umowy. W moim przypadku to jest Warszawa ul. Wiertnicza 166 i tam wysłałem swoją rezygnację.
Podkreślam należy to zrobić listem poleconym priorytetem za potwierdzeniem odbioru. Ta forma jest konieczna, gdyż w innym przypadku może sie okazać, że zwykły polecony idzie 20 dni i wpłynął po terminie lub w kolejnym miesiącu, co może skutkować przedłużeniem umowy.
Jeżeli "n" życzy sobie otrzymywać korespondencję na inny adres to proszę o aneks do umowy.
Powtórzę raz jeszcze adres korespondencyjny:

ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

tel. 0 801 055 555

fax. (12) 291 55 50

Obok tego pragnę zauważyć, że adres główny ITI ul. Wiertnicza 166 jest już dawno nieaktualny. Wystarczy popatrzeć na fakturę - obecny adres to:

ITI Neovision Sp. z o.o.
ul. Powsińska 4
02-920 Warszawa

Wszelka korespondencja dotycząca wypowiedzenia czy rozwiązania umowy powinna być kierowana na adres korespondencyjny - czyli ten pierwszy (krakowski). Oczywiście listem poleconym.

Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd.

Ostatnio edytowane przez Izold : 2008-02-10 - 13:19
Stary 2008-02-10, 13:31
Kam23 jest offline
junior
Kam23 is an unknown quantity at this point
Domyślnie jaki adres

Dzięki za zamknięcie wątku o adresie. Cytat Izoldy: "Powtórzę raz jeszcze adres korespondencyjny:

ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

tel. 0 801 055 555

fax. (12) 291 55 50

Obok tego pragnę zauważyć, że adres główny ITI ul. Wiertnicza 166 jest już dawno nieaktualny. Wystarczy popatrzeć na fakturę - obecny adres to:

ITI Neovision Sp. z o.o.
ul. Powsińska 4
02-920 Warszawa

Wszelka korespondencja dotycząca wypowiedzenia czy rozwiązania umowy powinna być kierowana na adres korespondencyjny - czyli ten pierwszy (krakowski). Oczywiście listem poleconym.

Proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd."

Dla mnie adres korespondencyjny to Warszawa ul Wiertnicza 166. Jutro mogę przesłać wszystkim zainteresowanym skan z mojej umowy oraz skan z potwierdzenia odbioru, że tam moja rezygnacja została odebrana. Podkreślam jeszcze raz: Jeżeli "n" życzy sobie zmienić adres korespondencyjny na inny niż jest w umowie to proszę o przesłanie stosownego aneksu do umowy, może sie zgodzę. I nie piszcie bzdur o jakimś BOK w Krakowie.
Stary 2008-02-10, 13:39
Izold
Guest
Domyślnie

Adres główny firmy mieści się na ulicy Powsińskiej. Adres uległ zmianie kilka miesięcy temu. Pozostaje jeszcze pytanie kiedy składał Pan rezygnację. Być może ( nie znam dokładnie tego przypadku) pismo Pana autorstwa zostało dostarczone i później przesłane na adres korespondencyjny do Krakowa.

Jeszcze raz powtarzam - wszelkie rezygnacje należy wysyłać na adres krakowski. Osoby, które będą postępowały według Pana wskazówek czynią to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu z BOK lub Tristanem i Izoldą poprzez priv.
Stary 2008-02-10, 14:10
dulon184 jest offline
Zbanowany
Domyślnie

Nie wiem jak to jest ,ale na mojej umowie abonenckiej nie ma aniulicy Conrada ,ani ulicy Wiertniczej.
Jest tylko siedziba ITI neovisionSp,zoo-W-wa, ul,Powsinska 4.
Aders z Krakowa ,czyli Josepha Conrada mam tylko na odpowiedziach na moje reklamacje .Na żadnym regulaminie nie ma adresu z Krakowa z ulica josepha Conrada.
Izoldo???
Jak to jest??
Stary 2008-02-10, 15:24
Tristan
Guest
Domyślnie

Główna siedziba firmy obecnie mieści przy ul. Powsińskiej w Warszawie.
Biuro Obsługi Klienta mieści się przy ul J. Conrada w Krakowie, stanowi odział firmy.
Było tak od początku.
[w odniesieniu do adresu korespondencyjnego]
Proszę zwrócić uwagę na fakt, że korespondencja (w odniesieniu do składanych reklamacji lub zapytań) jest kierowana do Państwa z Krakowa. Z Warszawy przesyłane są jedynie rachunki i nowe informacje o ofercie.
Dział Korespondencji i Reklamacji mieści się w Krakowie.
Bardzo proszę o kierowanie wszelkiej korespondencji (włączając pisma rezygnacyjne) na adres krakowski.

Z poważaniem
Tristan
Stary 2008-02-10, 21:27
Awatar HDTV
HDTV jest offline
junior
HDTV is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Może by ten temat dodać do "Przyklejony'ch" wątków? Żeby nie zniknął!

Narzędzia wątku

Zasady Postowania